Een schitterend cadeau voor een lage prijs, wie wil dat nu niet. Dit wijncadeau is perfect om als kleinigheidje te schenken. De wijn is van top kwaliteit en de wijnkist daaromheen maakt het plaatje helemaal compleet.
Vin de pays de Vaucluse
Deze Vin de pays de Vaucluse komt van het prachtige wijnhuis Domaine des Pasquiers. Dit wijnhuis gaat al drie generaties lang door in dezelfde familie, de vierde generatie is ook al begonnen met het deelnemen aan het wijnhuis. Dit is een heerlijke soepele en sappige wijn die bij vele in de smaak valt. De druiven worden biologisch geteeld en zorgen voor een wijn van hoog niveau.
Wijnhuis
Domaine des Pasquiers wordt door twee broers geleid. Philippe en Jean Claude Lambert hebben de wijngaarden mogen overnemen van hun grootouders. Het wijnhuis beschikt over 87 hectare. De familie Lambert zorgt er continue voor dat de wijnen een optimale smaak hebben met duidelijke kenmerken van de druiven.
Wijnkist
De wijn is omringt met een prachtige houten wijnkist. Deze wijnkist geeft een natuurlijke en industriële uitstraling en zorgt dat de wijn mooi gepresenteerd wordt. De wijnkist heeft een schuifdeksel als afsluiting en is prachtige bij deze wijn.