Topgeschenk! Een niet alledaagse schitterende wijnverpakking van hardhout, luxe afgewerkt met koperen beslag en met lederen drukriem. Hierin komen twee rode en een witte wijn van gerenommeerde Franse wijnhuizen te staan. Let op, twee van deze topwijnen zijn gekeurd door de beroemde wijngoeroe Robbert Parker, en bekroond met zeer hoge waarderingen. Van 0-100 met respectievelijk 91 en 88 punten.
Chateau de la Negly coteaux La brise marine 2005
Een volle niet al te vette witte wijn met een bittertje, kruidenconcentraatje en meloen randje. Dit maakt deze wijn zeer fris tot en met de afdronk. Gemaakt van oude wijnstokken.
Chateau de la Negly coteaux la Cote 2007
Deze rode wijn bevat gelijke delen Grenache en Carrignan plus 20% syrah. Hij is opgevoed in stalen tanks en eiken vaten. Zwarte bessen en cassis fruit aromas en een beetje gerookt leidt tot een zeer volle rijpe wijn. Drinken vanaf nu en 10 jaren verder.
De speciale Morgon 2005 afkomstig van het wijnhuis Jambon is de derde fles. Net als de Beaujolais Villages heeft deze wijn van Marc Jambon zijn eigen accenten meegekregen. Gegroeid op een ongewone grond van gedesintegreerd graniet waardoor deze Morgon heilzame mineralen bevat. Deze Morgon is een rijk gekruide wijn met een heerlijke volle smaak, een granaat rode kleur met een aroma van rode bessen, rijpe kersen, perziken en pruimen.
Aanbieding is geldig zolang de voorraad strekt. Alle geschenken worden in een stevige, breukvrije verpakking verstuurd. Optioneel kunt u gratis een persoonlijke boodschap eventueel met bedrijfslogo met het geschenk mee versturen.